logo

sobota, 26 września 2020 r.


      
  1%  
                    

1 procent w 2013 roku
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 01 stycznia 2013 20:44

W tym roku również prosimy rodziców o wpłaty 1% podatku na rzecz naszej szkoły.

Ponad rok temu podpisaliśmy jako szkoła i Rada Rodziców umowę ze Stowarzyszeniem "Przyjazna Szkoła", które jest Organizacją Pożytku Publicznego. W ramach tej współpracy utworzone zostało odrębne konto dla naszej szkoły, na które można dokonać wpłaty. Informacje znajdują się na plakatach na drzwiach sekretariatu i w szatniach. Bardzo prosimy  o przekazywanie 1% podatku na to konto. Uzbierane w ten sposób fundusze zostaną przeznaczone przede wszystkim na modernizację szkolnych placów zabaw, tym razem zbieramy na place dla starszych dzieci. Place zabaw wymagają remontu, a środków gminnych brak.

(Proszę kliknąć na miniaturkę.)

plakat 1_procent_13_t

plakat 1_procent_13_dane_t


 
Reklama
Ulti Clocks content

Twoje dane

Strony przedmiotowe

Galeria


     
frse logo logo logo EU flag-Erasmus vect POS

Administrator strony: tutaj.

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości