logo

sobota, 15 sierpnia 2020 r.


      
  1%  
                    

Konkurs
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 06 kwietnia 2014 20:38

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i gimnazjów objętych Ogólnopolskim Programem Edukacyjnym GIODO "Twoje dane - Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych - inicjatywa skierowana do uczniów i nauczycieli", do udziału w konkursie.

 

Ogólnopolski konkurs dla uczniów na komiks lub animację  na temat ochrony prywatności i ochrony danych osobowych (szk. podst. i gimnazjum)

Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa do prywatności i ochrony danych osobowych poprzez przystępną formę jaką jest komiks i animacja oraz wyłonienie laureatów wśród uczniów, którzy wykażą się wiedzą i kreatywnością z zakresu tematyki konkursu i przygotują najlepsze prace w formiekomiksu lub animacji. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie krótkiej historii o fikcyjnym bohaterze w formie komiksu lub animacji komputerowej na temat prawa do prywatności i ochrony danych osobowych. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Uczniów zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o nadsyłanie prac konkursowych do dnia 18 kwietnia 2014 roku na adres Biura Generalnego Inspektora Danych Osobowych przy ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa (Budynek Intraco).
Laureaci konkursu wraz z opiekunami otrzymają zaproszenie do Warszawy na seminarium podsumowujące Program, podczas którego wręczone zostaną nagrody, a także pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo, fragmenty lub całe prace laureatów i innych wybranych uczestników konkursu zostaną zaprezentowane na wystawie podczas ww. seminarium, jak również na portalu: http://www.giodo.gov.pl.


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy o uważne zapoznanie się z warunkami określonymi w Regulaminie konkursu. Informacje o uczestniku konkursu, jego opiekunie prawnym, prosimy zamieścić w dołączonym do pracy, podpisanym oświadczeniu, jak również prosimy dołączyć formułę zgody na przetwarzanie i publikację danych osobowych autora pracy, zgodnie z załącznikiem do ww. Regulaminu.


 
Reklama
Ulti Clocks content

Twoje dane

Strony przedmiotowe

Galeria


     
frse logo logo logo EU flag-Erasmus vect POS

Administrator strony: tutaj.

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości