logo

poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r.


      
  1%  
                    

Wykaz nauczycieli szkoły podstawowej 2015/2016
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 27 sierpnia 2015 23:05
Dyrektor szkoły p. Małgorzata Rygier - Jaworska Nauczyciel fizyki
Zastępca dyrektora szkoły p. Honorata Kłosowska Nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego
Wychowawcy Klasa I a p. Anna Frankowska Nauczyciele nauczania wczesnoszkolnego i zajęć komputerowych
Klasa I b p. Aleksandra Wiatrowska Nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego i zajęć komputerowych
Klasa I c p. Barbara Biadun Nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego i zajęć technicznych
Klasa I d p. Katarzyna Samojedny Nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego i historii
Klasa II a p. Elżbieta Żebrowska Nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego i nauczyciel świetlicy
Klasa II b p. Katarzyna Wróblewska Nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego
Klasa II c p. Jolanta Majewska Nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego i religii
Klasa II d p. Urszula Misiun Nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego, zajęć komputerowych i bibliotekarz
Klasa III a p. Honorata Kłosowska Nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego
Klasa III b p. Agnieszka Stępińska Nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego i nauczyciel świetlicy
Klasa III c p. Anna Kostrzyńska Nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego i nauczyciel świetlicy
Klasa IV a p. Małgorzata Michalska Nauczyciel matematyki
Klasa IV b p. Alicja Kuźnik - Król Nauczyciel języka polskiego
Klasa IV c p. Agnieszka Podmagórska Nauczyciel wychowania fizycznego
Klasa V a p. Marzena Jaszewska Nauczyciel matematyki
Klasa V b p. Katarzyna Przygoda Nauczyciel języka angielskiego
Klasa V c p. Jolanta Kirago Nauczyciel języka polskiego
Klasa VI a p. Beata Świder Nauczyciel muzyki, plastyki, zajęć technicznych i edukacji muzycznej
Klasa VI b p. Jolanta Kołodziejska - Moskwik Nauczyciel religii, muzyki i edukacji muzycznej
Nauczyciele ks. Jacek Zbyszyński Nauczyciel religii
p. Monika Oksiutycz Nauczyciel języka polskiego
p. Krystyna Jesionek Nauczyciel historii
p. Emilia Kulczyk - Prus Nauczyciel przyrody
p. Teresa Rothimmel Nauczyciel przyrody
p. Dominika Jaworska Nauczyciel języka angielskiego
p. Krzysztof Przygoda Nauczyciel języka angielskiego
p. Ewa Marcinkiewicz Nauczyciel języka angielskiego
p. Hanna Wszeborowska Nauczyciel języka angielskiego
p. Mariola Fal - Grodzka Nauczyciel matematyki i etyki
p. Barbara Pierzchała Nauczyciel zajęć komputerowych
p.Tadeusz Daniszewski Nauczyciel zajęć technicznych i edukacji muzycznej
p. Izabela Pododemska - Zabdyr Nauczyciel wychowania fizycznego i wychowania do życia w rodzinie
p. Iwona Redlin - Lenart Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej
p. Marcin Trzeciński Nauczyciel wychowania fizycznego
p. Maria Staniszewska Reedukator
p. Dorota Różańska Pedagog kl. IV - VI
 p. Aneta Tyrna Psycholog kl. I - II
p. Agnieszka Nowakowska Psycholog kl. III - VI
p. Małgorzata Steciuk Logopeda
p. Anna Biaduń Pedagog kl. I - III i koordynator świetlicy
p. Monika Siudak - Grabowiecka Wychowawca świetlicy
p. Aneta Malecka Wychowawca świetlicy
p. Dariusz Różycki Wychowawca świetlicy - instruktor szachowy
p. Anna Czajka - Przepióra Bibliotekarz
 
Reklama
Ulti Clocks content

Twoje dane

Strony przedmiotowe

Galeria


     
frse logo logo logo EU flag-Erasmus vect POS

Administrator strony: tutaj.

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości