niedziela, 22 września 2019 r.

Lato w szkole
poniedziałek, 16 maja 2016 20:16

Szanowni Państwo!

Proponujemy dzieciom zamieszkałym na terenie Gminy Piaseczno udział w akcji „Lato w szkole 2016” od 4 lipca do 15 lipca 2016 r. Akcja finansowana jest przez Gminę Piaseczno i skierowana jest do dzieci z klas I-VI SP mieszkających na terenie Gminy Piaseczno. Przewidywane są zajęcia sportowe, świetlicowe, komputerowe, wyjazdy na basen i do kina, wycieczki i spacery. Zajęcia prowadzić będą nauczyciele Zespołu Szkół Publicznych w Chylicach codziennie (poniedziałek – piątek) w godz. 08:00-16:00 od 4 do 15 lipca 2016 r.

W tym roku rodzice pokrywają koszt posiłku – obiadu w wysokości 5zł/os./dzień.

Liczba miejsc w ramach akcji „Lato w szkole 2016” dla uczniów naszej szkoły wynosi 100. W związku z tym, prosimy o jak najszybsze deklarowanie chęci uczestnictwa Państwa dziecka – decyduje kolejność zgłoszeń. Deklaracje do pobrania znajdują się w sekretariacie szkoły lub u wychowawców. Ostateczny termin zgłoszenia dziecka to 19.05.2016 r.