poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r.

Uwaga do wykazu podręczników
środa, 19 sierpnia 2015 13:53

W związku z licznymi telefonami do szkoły z pytaniami o podręczniki do niektórych klas pragniemy przypomnieć:

• na stronie i w dzienniku jest zamieszczony wykaz podręczników do klas: III sp, V i VI sp oraz II i III gimnazjum. W te podręczniki rodzice wyposażają uczniów w swoim zakresie zgodnie z wykazem
  • pozostałe klasy na liście mają wykazany tylko podręcznik do religii
  • uczniowie pozostałych klas (I i II sp, IV sp oraz I gimnazjum) otrzymają podręczniki (zostaną im wypożyczone) w ciągu kilku dni po rozpoczęciu roku szkolnego zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw

Podręczniki na rok szkolny 2015/2016
sobota, 06 czerwca 2015 21:44

Lista podręczników na przyszły rok szkolny jest już zamieszczona w dzienniku elektronicznym. Ponieważ nie wszyscy na co dzień logują się do dziennika elektronicznego oraz listą mogą być zainteresowane osoby, które np. jako nowe od przyszłego roku szkolnego w naszej szkole nie mają jeszcze konta, to lista jest również w tym miejscu: (Uwaga ten link w początkowych dniach sierpnia (3-9 sierpnia) nie będzie aktywny - wakacyjna przerwa techniczna.)

Prosimy o uważne filtrowanie książek dla odpowiedniej klasy.

Przypominamy również, że w dzienniku istnieje forma komunikowania się między użytkownikami zwana: Kiermasz Książki Używanej. Może warto skorzystać.

Wykaz podręczników dla wszystkich klas w szkole. Klasy nie są rozdzielone.

lista podręczników - wszystkie klasy